Yaşam İle İlgili Konular

Karantinada Doğum Günü Kutlamaları

Karantinada Doğum Günü Kutlamaları, karantina zamanı doğum günü kutlamaları nasıl yapılmalı? Nelere dikkat edilmeli? Doğum gününü kutlamalı mıyız? gibi soruların cevabını bu yazımızın devamında sizlere aktaracağız.

Doğum günleri bazı insanlar için önemli bir gün olarak sayılabiliyor. Doğum günü isminden de anlaşılabileceği gibi insanın o gün doğmasıdır. Kimileri için sıradan gelse de bazıları için doğum günü kutlamadan geçmez. Tabi kutlama yapmadan aşırıya kaçmamalıyız. Yine sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Tatlı ve benzeri gıdaları çok tüketirsek dişlerimize zarar verebilir.

Yaklaşık 1 senedir tüm dünya Corona Virüsü ile mücadele ediyor. İnsanlar kendilerine bu virüsü bulaştırmamak için evlerinden gereğince dışarı çıkıyor ve kurallara uyuyorlar. Normal olarak önceden dışarda yapabildiğimiz şeyleri artık evde yapmaya başladık. İnsanlar için evde kalmak normal hale geldi. Evlerimizde vakit geçirmeye çalışan insanlar bir sürü yeni çeşitler buldu. Eskiden dışarda yaptığımız eğlenceleri evlerimizde özel günlerimizi kutlamamız gerekti. Çoğu insan için evlerde artık bıkkınlık söz konusu. Bu dönemler artık hastalığın son kısmı. Biraz daha dikkat edersek bu günleri de atlatacağız duruyor. Gençler için de bu yaşlarda evde kalmak can sıkıcı olabiliyor. Özel günlerimizden biri olan doğum gününü evlerimizde nasıl kutlamalıyız? bu soruya bir çok cevabımız var. Gelelim bu sorunun cevabına.

Karantinada Doğum Günü Kutlaması Nasıl Yapılmalı ?

Karantina günlerinde insanlar evlerinde yeni arayışlar içerisinde olabiliyor. Kimileri için can sıkıcı geçse de bazı insanlar için yeni hobiler elde ediyor. Ayrıca film ve dizi gibi türlerle can sıkıntımızı biraz daha gidermiş oluyoruz. Maalesef önceden sokakta yapabildiğimiz aktiviteleri evlerimizde çoğunu yapabiliyoruz. Özellikle doğum günü gibi insanın en özel günü için bu durum can sıkıcı olabiliyor. Ancak moralinizi bozmayın. Bu özel günü evlerimizde kutlayabilir , dışarda yaptığımız kutlamaları aratmadan geçirebiliriz. Doğum gününü yalnız geçirmek istemeyenler can kulağıyla dinlesin. İlla kutlamak için yan yana olmanıza veya dışarda olmanıza gerek yok. Devir artık internet devri olduğu için okul gibi eğitim yerleri uzaktan derslerini işleyebiliyor. Hal böyle iken doğum günlerimiz gibi özel günlerimizi de uzaktan kutlayabiliriz. İlk olarak doğum günümüzü skype , whatsapp gibi uygulamaları kullanarak geçirebiliriz. Çünkü bu uygulamalar sevdiklerimiz ile birlikte görüntülü konuşabilir ve onlarla konuşabiliriz.

Ünlülerin sizin doğum gününü kutlayacağını biliyor muydunuz ? Her gün yüzlerce yeni uygulamalar çıkıyor ve artık yeni özellikler birbirinden şaşırtıcı oluyor. İnsanlar için yeni gelen özellikler bazıları için çok yararlı olabiliyor. Evet gelelim ünlülerin bizin doğum gününü kutlayacağı konusuna. Uygulamanın adı Fideyo . Fideyo uygulaması sevdiklerinizin veya kendinizin doğum gününü ünlüler aracılığıyla kutlayabiliyorsunuz. Karantina döneminde kendinizi ve çevrenizdeki doğum günü olan sevdiklerinizi yalnız bırakmayıp güzel bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu