Güzellik İle İlgili Konular

Zarif Bir Görünüme Sahip Olmak

Zarif Bir Görünüme Sahip Olmak, her kadının hayali hem zarif olmak, hem de şık bir görünüme sahip olmak. Fakat ne yazık ki bazen bu ikisi bazen bir araya gelemiyor ve kadınları fazlasıyla üzüyor. Zariflik ve şıklığı bir araya getirebilmeniz için sizlere birkaç öneri vereceğiz. Önerilerimizle birlikte çok daha şık, çok daha zarif bir görüntüye sahip olmanızı şimdiden hissedebiliyoruz.

Nasıl Zarif Ve Şık Olunur?

Zariflik ve şıklık ikisi de birbirine kardeş gibi görünse de zaman zaman yukarıda da dediğimiz gibi birbirleriyle kavga edebiliyor. Uyumsuz bir görüntü oluşturabiliyorlar. Zarif ve şık bir görüntü yakalayabilmek istiyorsanız modayı hepimizin bildiği üzere çok iyi bir şekilde takip etmeniz gerekiyor. Daha sonrasında mevsimleri, parçaları, kıyafetleri yani genel anlamda bir çok takip etmeniz gerekmekte. Bir kıyafet, bir parça taş ile oldukça şık, oldukça zarif bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Peki, bunu nasıl yapabiliriz?

Zarif Bir Görünüme Sahip Olmak
Zarif Bir Görünüme Sahip Olmak

Kombin oluşturulurken bulunacağınız ortamın ambiyansı ve ortamın ruhu çok önemlidir. Mesela arkadaşlarınızla birlikte herhangi bir kafede buluşacak iseniz daha spor tarzda bir giyim tercih etmelisiniz. Kaba şeyler giymek, büyük elbiseler giymek ortamın ruhuna hiç hitap etmeyecektir. Sonbahar ve kış aylarında ise havalar soğuk olacağı için uzun bir triko elbise tercih edebilirsiniz. Triko elbisenin üzerine ince bir kemer, altına da kısa bir bot tercih etmeniz sizi fazlasıyla zarif ve şık yapacaktır. Trikonuzu olabildiğince V yaka seçin. Aynı zamanda trikolarınızı daha canlı renklerde tercih etmeniz ortamın içerisinde adeta parlamanıza sebebiyet verecektir. Yani açıkçası biraz cesur olmanız gerekiyor.

Sizlere son bir önerimiz var. Salaş triko bluzların veya payet türünde askılı bluzların üzerine giyeceğiniz keten yapılı salaş ceketler sizi yine aynı şekilde hoş ve zarif gösterecektir. Bu tür bir giyimin altına topuklu bir ayakkabı giymeyi tercih edebilirsiniz. Topuklu ayakkabı üzerine de büzgülü etekleri tercih edebilirsiniz. Büzgülü etek sevmiyorum derseniz de şalvar modellerine göz atabilirsiniz. Bu şekilde kıyafetlerinizi, giyiminizi modelleyebilir. Kendinizi insanların içinde bir moda ikonu olarak gösterebilirsiniz. Daha doğrusu kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Belki de kim bilir insanlar tarafından giyeceğiniz kıyafetler çok fazla beğenilecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu