Yaşam İle İlgili Konular

En İyi Instagram Moda Hesapları

Instagram’da herkes nasıl popüler olabilirim? Derdine düşmüşken gerçekten değer görmeyi hak eden hesaplarsa bir kenarda kalmış, sizlerin beğenisini bekliyor. Instagram’ı şöyle bir gezmeye kalksanız neredeyse herkes ‘’moda ikonu’’ haline gelmiş ve moda adıyla saçma sapan içerikleri sizlerin beğenisine sunuyorlar. Fakat kıyıda köşede kalmış muhteşem moda hesaplarını görmezden geliyorsunuz. Daha doğrusu görmezden gelmek zorunda kalıyorsunuz. Peki, instagram’ın en iyi moda hesapları hangileri? Gelin birlikte inceleyelim.

Instagram Moda Hesapları

• İlk önerimiz Billur Saatçi. Billur hanım, uzun bir süre boyunca kurumsal bir firma da iş hünerlerini sunmuş fakat daha sonrasında moda alanında kendini geliştirmeye karar vermiş bir blogger. Instagram hesabınızı kontrol ettiğinizde sizlerde göreceksiniz ki birbirinden benzersiz bir çok moda fotoğrafı bulunuyor. Instagram’a ‘’Billur Saatçi’’ yazarak kendisine ulaşabilirsiniz.

• Cocobolinho. Türkiye’nin en çok sevilen ve en çok takip edilen moda blogger’ı. Samimi davranışı, oldukça kaliteli fotoğrafları ile tam bir moda ikonu. Üstelik kendisi seyahat etmeyi çok seviyor. Seyahat ederken fotoğraf paylaşmayı, kombinlerini size sunmayı da bir o kadar çok sever halde. Instagram’a ‘’Cocobolinho’’ yazarak hesabına ulaşabilirsiniz.

• Damla Kayacık. Kendine has tarzı ile Instagram’ın altını üstüne getiriyor. Belki de Türkiye’de moda denilince akla ilk gelen Instagram blogger’larından bir tanesi. Hesabına mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Instagram’a ‘’Damla Kayaçık’’ yazarak ulaşabilirsiniz.

• Melodi Elbirliler. Melodi hanım kısa süre içerisinde bir çok gönlü feth etmiş durumda. Yani kısa süre içerisinde o kadar güzel moda önerileri, o kadar güzel içerikler ortaya çıkartmış ki moda denilince akla gelebilecek isimler arasına kendi ismini ekletmiş. Kendisini Instagram’da ismini aratarak bulabilirsiniz.

• Marit İstanbul. Hem moda, hem stil, hem de güzellik. Bu Instagram blogger’ı bu üçlüyü hesabında bir arada tutuyor. Üstelik Türkiye’nin en eski moda blogger’ı ünvanını elinde tutuyor. Ki bırakamaz da. O bir yaşayan efsane. Instagram’da ‘’Marit İstanbul’’ şeklinde aratarak hesabı bulabilirsiniz.

Instagram’ı daha zevkli hale getirmek için kullanabileceğiniz ve takip edebileceğiniz moda bloglarını sizlere sıralamaya çalıştık. Umarız verdiğimiz bloglar sizin moda anlayışınıza uyum gösterir. Aynı zamanda modaya dair ufkunuza yeni bir ışık tutmuş olmaları temennisiyle.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu