Yaşam İle İlgili Konular

En Eğlenceli Kızlar Gecesi Fikirleri

En Eğlenceli Kızlar Gecesi Fikirleri, yoğun çalışmanın ardından dinlenmeye ne dersiniz? Yorgunluğun ardından kendinize vakit ayıramayabiliyoruz. Çoğu zaman arkadaşlarımızı özlüyoruz ancak onlarla vakit geçiremiyoruz. Buluştuğumuz zaman da yapacak çok şey olmayabiliyor. O an aklımıza herhangi bir şey gelmeyebiliyor. Eğer kızlar gecesi fikriniz varsa ve aklınıza bir şey gelmiyorsa mutlaka bu yazıyı okumanız gerekmektedir. Gün içinde eğer çok yoğun çalışıyorsanız enerjinizi kaybedebiliyorsunuz. Enerjinizi biraz daha toparlamak için evde arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere en eğlenceli kızlar gecesi nasıl olur? Kızlar gecesi için ne yapmalıyız? Kızlar gecesinde nasıl eğlenebiliriz? gibi soruların cevabını vereceğiz.

Kızlar Gecesine Nasıl Hazırlık Yapılır?

İlk olarak ortamı hazırlamanız gerekmektedir. Evinizde yalnız başınıza yaşıyorsanız tüm eviniz size göre ayarlamışsınızdır. Evinizde davetli sayınıza göre evinizi hazırlamanız gerekmektedir. Örneğin bardaklarınızı daha ulaşılabilir yere koyup arkadaşlarınızın daha kolay alabilmesini sağlayabilirsiniz.

Bir diğer önemli hazırlık ise partinizin temasını hazırlamanızdır. Eğer çok yoğun bir hafta geçirmişseniz, evde arkadaşlarınızla bu yoğun haftayı atlatmak için rahat kıyafetler (pijama gibi) giyerek rahatlayabilirsiniz. Pijama için de klasik pijama giymenize gerek yok. Tamamen seçtiğiniz temaya göre giyinebilirsiniz. Veya evinize gelecek olan misafirlerinize şık bir kıyafet giymelerini söyleyerek sosyete bir yemek düzenleyebilirsiniz. Kısacası tema belirledikten sonra yapacağınız etkinlik sizin için daha kolay olacaktır.

Bundan sonraki önemli hazırlık ise stoklarınızı hazırlamanızdır. Partinizin içeriğine göre yiyecek ve içeceklerinizi stoklamanız gerekmektedir. Gelen misafirleriniz için eksik bir ihtiyaç olursa bu durum can sıkıcı olabilir. Yiyecek, içecek ve evinizin dekorasyonu için bir liste hazırlayın. Bu liste ile marketlerden ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ancak markete gittiğiniz zaman yanınıza alacağınız liste yanında kalem almayı unutmayın. Çünkü evde aklınıza gelmediği bir fikir o an aklınıza gelebilir. Bu yüzden kalemi mutlaka yanınızdan ayırmayın. Ancak liste yaparken bir seçim yapacaksınız. Bu seçimi arkadaşlarınızın sevdiği şeyleri eklemeyi unutmayın. Bu sayede daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Alkol ürünleri içen kişileri de unutmayın. Kısacası evinize gelen misafirlerinizin hoşlandığı şeyleri alabilirsiniz.

Son olarak ev içinde yapacağınız aktiviteyi belirleyin. Temasını belirledikten sonra en önemli konu ise aktiviteyi belirlemektir. İlk olarak film izleyebilirsiniz

Film önerisi: Kocan Kadar Konuş, Pretty Woman, The Stepford Wives, Aşk Tesadüfleri Sever, Mona Lisa Smile, How to Be Single, Bridesmaids

Veya birbirinizin derdini anlatıp empati seansı yapabilirsiniz. Bu sayede hem derdinizi anlatırsınız hem de derdinize çare bulmaya çalışırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu