Güzellik İle İlgili Konular

Uzun Boylu Gözükmenin Sırları Nelerdir?

Uzun Boylu Gözükmenin Sırları Nelerdir, kısa boylu olmak her ne kadar eziyet ve işkence gibi gözükse de aslında uzun boylu olmanın birçok avantajı olduğu gibi kısa boylu olmanın da birçok avantajı vardır. Kısa bir boya sahipseniz ve nasıl modaya ayak uydurabileceğinizi bilmiyorsanız işte sizlere kısa boylu kadınlarımız için oluşturduğumuz muhteşem içerik.

Uzun Boylu Gözükmenin Sırları

 

  • Tercihiniz mini etekler ise mini etek giydiğiniz zaman mutlaka sivri burun ayakkabılar kullanın. Mini ve sivri burun ayakkabıların birbirine uyumu fazlasıyla göz kamaştırıcıdır. Daha uzun görünmeniz için size oldukça yardımcı olacaktır. Giyeceğiniz mini eteğin üzerine ek olarak bej rengi bir kazakta giyebilirsiniz. Hep birlikte giyeceğiniz bu elbiseler ve ürünler sizin normalden çok daha uzun boylu bir yapıya sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

  • Bol pantolonlar yerine fit kesim pantolonlar tercih etmelisiniz. Bilekten kesilmiş pantolonlar diğer pantolonlara göre oldukça iyi bir görünüme sahip olmanızı aynı zamanda normalden daha uzun görünmenizi sağlayacaktır.

 

Uzun Boylu Gözükmenin Sırları
Uzun Boylu Gözükmenin Sırları
  • Bilekten kesilmiş pantolon, sivri burun ayakkabı sonrası yapmanız gereken ve dikkat etmeniz gereken bir diğer kural ise kemer kullanımıdır. Mutlaka bu kombinleri kullandığınız zaman kemer de kullanın. Kemer kullanımı sadece kadınların değil aynı zamanda erkeklerinde yapılı görünmesini sağlayacaktır. Kemer kullanımı bu yıl fazlasıyla moda olacak gibi görünüyor.

 

  • Kısa boylu kadınların tercih etmesi gereken pantolon türü her zaman yüksek bel pantolondur. Modanın her geçen gün değiştiği Dünya’da yüksek belli pantolonlar hem sizi daha şık yapacaktır hem de boyunuzun normalden daha uzun göstermesini sağlayacaktır. Bu yıl yüksek belli pantolonlar fazlasıyla moda olacak gibi görünüyor. Zira geçen yılda öyle olmuştu.

 

  • Kıyafetlerinizin mutlaka üzerinize iyi bir şekilde oturduğundan emin olun. Yani daha çok slim fit ürünler tercih edin. Kısa boylu kadınlar için kıyafet taşımak her ne kadar zor olsa da slim fit ürünler ve elbiseler uzun gözükebilmeniz adına çok daha iyi bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dediklerimize mutlaka kulak verin. Daha uzun boylu gözükmek için dediğimiz öneriler sizlerin fazlasıyla işine yarayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu