Yaşam İle İlgili Konular

Yeni İş Fikirleri Nelerdir?

Yeni İş Fikirleri Nelerdir, bugüne dek iş fikirleri ve girişimcilik fikirleri üzerine yeteri kadar makale yazmıştık. Bütün yazılarımız içerisinde samimi bir biçimde para kazanmanıza yardımcı olmayı istedik ve sizlere karşı oldukça objektif davrandık. Şu anda kaleme almakta olduğum bu yeni iş fikirleri başlılık yazımız içerisinde de sizlere karşı objektif olacağız. Yazıyı sonuna kadar okuduğunuz vakit emin olun ki kendi adınıza yepyeni ve en orjinal yeni iş fikirlerini bulacaksınız.

İlk olarak bir noktaya değinmekte fayda var. Yepyeni ya da yeni iş fikirleri diye genel bir kavram yoktur. Yalnızca dizaynlar, yöntemler ve fikirlerle geliştirilmiş olan yeni iş fikirleri mevcuttur. Gerek üretim, gerekse de sanat alanı üzerinde denenmemiş ve yapılmamış bazı iş fikirleri bulunmaktadır. Google, Facebook ya da Instagram üzerinden de bu işler genel olarak yürütülmektedir. Demode olan iş fikirlerinin yerine günümüzde güncel durumdaki yeni iş fikirleriyle ilgilenmeniz, sizlere oldukça yüksek miktarlarda gelir elde ettirecektir. Bunun adına da sizlere yüksek miktarlarda gelir elde etmenizi sağlayabilecek 4 tane yeni iş fikirlerini sunalım:

Hediye Kutusu Ürünleri

Hediye sektörü, genel olarak zorunlu olan ihtiyaç sektörler içerisinde yer alır. Tüketiciler sevdikleri kişileri mutlu etmeyi ya da kendilerini mahcup hissetmemek adına bazen hediye satın alma ihtiyaçları duyar. Bugüne dek kişiler özel olarak satılmakta olan hediyelerin ise pazar payı oldukça yüksektir. Fakat piyasa son yıllarda içerisinde karışık hediyelerin de yer aldığı hediye kutuları girdi. Bununla beraber de çok daha fazla gelir elde edilir.

Kostüm Fotoğrafçılığı

Bir zamanlar Topkapı Sarayı içerisinde Sultan ve Osmanlı padişahı kıyafetleri ile beraber fotoğraf çekilme hizmetleri verilirdir. Hala bu hizmeti sunmakta olan birkaç tane yer mevcut olabilir. Fakat bu tip hizmetler oldukça eski tarzlarda yapılmaktadır. Pek çok kişi sosyal medya platformları üzerinden çeşitli fotoğraflar paylaşabilmek adına bu tip hizmetleri ilgili bir şekilde takip ediyor.

İnstagram Çekiliş Organizatörü Olun

İnstagram çekiliş organizatörü, duyulmamış olan yeni iş fikirleri içerisinde yer alır. Birçok insan ellerinde telefonları ile beraber bir şeyleri organize etmektedir. Instagram platformu içerisinde de, kişiler gerçek takipçiler gönderek çekiliş düzenlemektedirler. Gelirleri de oldukça yüksektir. Her bin takipçi adına yaklaşık olarak 75 TL tutarında bir ücret talep edilmektedir. 1000 takipçinin kişiye genel maliyeti ise yalnızca 20 TL’dir. Üstelik günde minimum olarak 10 bin adet takipçi satılmaktadır. Detaylı bir şekilde araştırmalar yaparak sizlerde bu sektör içerisinde yerinizi alabilirsiniz.

Stüdyo Kiralama

Pek çok insan aktif bir şekilde online işlerle uğraşmaktadır. Bu işlerin büyük bir kısmı e-ticaret ve Youtube alanındadır. Daha öncesinde e-ticaret üzerinde satış yaptıysanız bilirsiniz ki, ürün fotoğraflarının çekimi için belirli bir mekan gerekmektedir. Çünkü ev ya da ofis ortamlarında profesyonel bir çekim yapılması pek de mümkün değildir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu