Yaşam İle İlgili Konular

Rüyada Kedi Görmek, Neye İşaret Eder?

Rüyada kedi görmek, bir çok anlam ifade etsede bilinen başlıcak anlamları şunlardır; cefasızlığa, koğunculuğa, hırsızlığa, zinaya işaret etmektedir.

Rüyada kedi görmek bazen zina sonucu meydana gelen çocuğun sokağa atılması veya babası belli olmayan çocuğa işaret ettiğini söyleyebilir ve belirtebiliriz.. Bazen rüyada kedi görmek, hayatınızda şaka yapan ve sözünü tutmayan, akıl dışı kelimeler söyleyerek halkın saygısı almaya çalışan bununla birlikte dikkatleri üzerine toplayan ve fırsat buldukça kötü duyguları çıkarmaya çalışan adama işarettir.

rüyada kedi görmenin anlamı
rüyada kedi görmenin anlamı

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek, çevrenizde samimiyetsiz ve çıkarlarını düşüren varlıkların olduğunu, bu insanlar ile dostluk ve yakın bağ kurmanızın sizin için tehlike oluşturacağına delalet etmektedir. Kedi görmek yeni tanıştığınız arkadaşınız – dostunuz yüzünden eski samimi olan arkadaşınız ile aranızın bozulacağını ve yıllar geçtikçe bu dostluk bozulmasından dolayı pişman olacağınıza işaret eder.

Rüyada kedi görmenin anlamlarından farklı anlamlar doğurabilir, bu anlamlardan biri de mevcut süren bir evliliğiniz var ise beklemediğiniz bir anda çocuk müjdesi alacağınızın belirtilen ifadesidir. Sizlere gelecek çocuk haberiyle birlikte evinizde ve hanenizde mutluluk ve huzur geleceği, doğan çocuğunuzun evinize ve hanenize bereketi ile geleceğini ifade eder.

İlginizi Çekebilir: Rüyada Köpek Görmek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu